Logo de la Diputación

Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia

GazteBizz

Logo Gazte Bizz

Estás en:

Volver

  GAZTE INFORMAZIOA

   TRABAJO

Gaztenek : Oficinas Agrarias

POBLACIÓN

DIRECCIÓN

TELÉFONO

E-MAIL

DISTRIBUCIÓN GEOGRAFICA

O.C.A. KARRANTZA

Sainz Indo - Concha

946.806.308

karrantza@bizkaia.eus

Karrantza Harana, Lanestosa.

O.C.A. MUNGIA

Elorduigoiti, 7

946.740.311

mungia@bizkaia.eus

Arrieta, Bakio, Barrika, Berango, Bilbao, Derio, Erandio, Fruiz, Gamiz-Fika, Gatika, Getxo, Gorliz, Larrabetzu, Laukiz, Leioa, Lemoiz, Lezama, Loiu, Maruri-Jatabe, Meñaka, Mungia, Plentzia, Sondika, Sopelana, Urduliz, Zamudio

O.C.A. GERNIKA

Merkatuko plaza

946.250.463

gernika@bizkaia.eus

Ajangiz, Arratzu, Bermeo, Busturia, Ea, Elantxobe, Ereño, Errigoiti, Forua, Gautegiz-Arteaga, Gernika-Lumo, Ibarrangelu, Ispaster, Kortezubi, Mendata, Morga, Mundaka, Murueta, Muxika, Nabarniz, Sukarrieta.

O.C.A. BALMASEDA

San Severino, 14

946.800.690

balmaseda@bizkaia.eus

Abanto Zierbena, Alonsotegi, Artzentales, Balmaseda, Barakaldo, Galdames, Gordexola, Güeñes, Muskiz, Ortuella, Portugalete, Santurtzi, Sestao, Sopuerta, Valle de Trápaga-Trapagaran, Turtzioz, Zalla, Zierbena.

O.C.A. IGORRE

Udaletxeko, behea

946.736.011

igorre@bizkaia.eus

Amorebieta-Etxano, Arakaldo, Arantzazu, Areatza, Arrankudiaga, Arrigorriaga, Artea, Basauri, Bedia, Dima, Etxebarri, Galdakao, Igorre, Lemoa, Urduña-Orduña, Orozko, Ubide, Ugao-Miraballes, Zaratamo, Zeanuri, Zeberio.

O.C.A. DURANGO

Ezkurdi plaza, 2

946.810.082

durango@bizkaia.eus

Abadiño, Atxondo, Berriz, Durango, Elorrio, Garai, Iurreta, Izurtza, Mañaria, Otxandio, Zaldibar.

O.C.A. MARKINA

Arretxinaga, 12

946.166.259

markina@bizkaia.eus

Amoroto, Aulesti, Berriatua, Etxebarria, Ermua, Gizaburuaga, Lekeitio, Mallabia, Markina-Xemein, Mendexa, Munitibar, Ondarroa.

www.gaztebizz.eus
94 406 80 00
Logotipo de Gaztebizz

Conforme a


© 2019 - Gaztebizz