Gaztebizz.eus helbideak cookie-ak erabiltzen ditu, bereak zein hirugarrenenak, zerbitzua hobetu eta nabigazio ohiturei buruzko informazio estatistikoa lortzeko. Nabigatzen jarraitzen baduzu haien erabilera onartzen duzula ondorioztatuko dugu. Informazio gehiago nahi izanez gero Cookie-en atala kontsulta ezazu.

Aldundiaren Logoa

Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia

GazteBizz

Gazte Bizz logoa

Honakoan zaude:

Itzuli

  GAZTE INFORMAZIOA

   LANA

Tramiteak egiteko... : Lanbideren Bulegoak

Lanbideren bulego transferituak, INEM-SPEErenak izandakoak
Lanbide Barakaldo Burceña
Munoa 19
48903 - BARAKALDO BIZKAIA
Tfno:944850535 Faxa:944850251
E-Mail: barakaldo-burcena@lanbide.net
Lanbide Barakaldo Urbana
Araba 12
48901 - BARAKALDO BIZKAIA
Tfno:944381006 Faxa:944380908
E-Mail: barakaldo-urbana@lanbide.net
Lanbide Basauri Urbi
Urbi 5
48970 - BASAURI BIZKAIA
Tfno:944494318 Faxa:944264292
E-Mail: basauri-urbi@lanbide.net
Lanbide Bilbao Mazarredo
Alameda de Mazarredo 39
48009 - BILBAO BIZKAIA
Tfno:944245494 Faxa:944231153
E-Mail: bilbao-mazarredo@lanbide.net
Lanbide Bilbao Rekalde
Jaen s/n
48012 - BILBAO BIZKAIA
Tfno:944441262 Faxa:944210889
E-Mail: bilbao-rekalde@lanbide.net
Lanbide Bilbao San Inazio
Cataluña 1-3
48015 - BILBAO BIZKAIA
Tfno:944479902 Faxa:944756429
E-Mail: bilbao-saninazio@lanbide.net
Lanbide Bilbao Santutxu
Santutxu (Frente al 49) s/n
48004 - BILBAO BIZKAIA
Tfno:944331301 Faxa:944339792
E-Mail: bilbao-santutxu@lanbide.net
Lanbide Durango
Zubiaurre 10
48215 - IURRETA BIZKAIA
Tfno:946811296 Faxa:946201258
E-Mail: durango@lanbide.net
Lanbide Gernika-Lumo
Karmelo Etxegarai (Bajo) 8-10
48300 - GERNIKA-LUMO BIZKAIA
Tfno:946251987 Faxa:946254246
E-Mail: gernika@lanbide.net
Lanbide Getxo
Negubide 1
48930 - GETXO BIZKAIA
Tfno:944645141 Faxa:944800599
E-Mail: getxo@lanbide.net
Lanbide Mungia
Elorduigoitia 5
48100 - MUNGIA BIZKAIA
Tfno:946741646 Faxa:946740033
E-Mail: mungia@lanbide.net
Lanbide Ondarroa
Iñaki Deuna 59
48700 - ONDARROA BIZKAIA
Tfno:946830700 Faxa:946830700
E-Mail: ondarroa@lanbide.net
Lanbide Santurtzi
Las Viñas 19
48980 - SANTURTZI BIZKAIA
Tfno:944629500 Faxa:944629808
E-Mail: santurtzi@lanbide.net
Lanbide Sestao
Galindo 14
48910 - SESTAO BIZKAIA
Tfno:944956001 Faxa:944955910
E-Mail: sestao@lanbide.net
Lanbide Zalla
Plaza de Euskadi 9
48860 - ZALLA BIZKAIA
Tfno:946670461 Faxa:946670907
E-Mail: zalla@lanbide.net
Lanbideren aldez aurreko bulegoak
Lanbide Basauri-Uribarri
Uribarri 14
48970 - BASAURI BIZKAIA
Tfno:944261506 Faxa:944261508
E-Mail: basauri@lanbide.net
Lanbide Erandio
Educador Hno. Benjamín 5
48950 - ERANDIO BIZKAIA
Tfno:944674273 Faxa:944670675
E-Mail: erandio@lanbide.net
Lanbide Portugalete
Valentín de Berriotxoa 2
48920 - PORTUGALETE BIZKAIA
Tfno:944832028 Faxa:944832030
E-Mail: portugalete@lanbide.net
Centro de Formación Ocupacional de Sestao
Vía Galindo 14
48910 - SANTURTZI BIZKAIA
Bizkaia944961011 Tfno:944950177
E-Mail: centrodeformacionsestao@lanbide.net

DOKUMENTUAK ETA ESTEKA INTERESGARRIAK

Pertsona gazteak lanean
www.gaztebizz.eus
94 406 80 00
Gaztebizzaren logotipoa

Baliozkotzea


© 2018 - Gaztebizz