Gaztebizz.eus helbideak cookie-ak erabiltzen ditu, bereak zein hirugarrenenak, zerbitzua hobetu eta nabigazio ohiturei buruzko informazio estatistikoa lortzeko. Nabigatzen jarraitzen baduzu haien erabilera onartzen duzula ondorioztatuko dugu. Informazio gehiago nahi izanez gero Cookie-en atala kontsulta ezazu.

Aldundiaren Logoa

Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia

GazteBizz

Gazte Bizz logoa

Honakoan zaude:

Itzuli

  GAZTE INFORMAZIOA

   LANA

Gaztenek : Nekazal Bulegoak

HERRIA

HELBIDEA

TELEFONOA

POSTA ELEKTRONIKOA

BANAKETA GEOGRAFIKOA

E.N.B. KARRANTZA

Sainz Indo - Concha

946.806.308

karrantza@bizkaia.eus

Karrantza Harana, Lanestosa.

E.N.B MUNGIA

Elorduigoiti, 7

946.740.311

mungia@bizkaia.eus

Arrieta, Bakio, Barrika, Berango, Bilbao, Derio, Erandio, Fruiz, Gamiz-Fika, Gatika, Getxo, Gorliz, Larrabetzu, Laukiz, Leioa, Lemoiz, Lezama, Loiu, Maruri-Jatabe, Meñaka, Mungia, Plentzia, Sondika, Sopelana, Urduliz, Zamudio

E.N.B GERNIKA

Merkatuko plaza

946.250.463

gernika@bizkaia.eus

Ajangiz, Arratzu, Bermeo, Busturia, Ea, Elantxobe, Ereño, Errigoiti, Forua, Gautegiz-Arteaga, Gernika-Lumo, Ibarrangelu, Ispaster, Kortezubi, Mendata, Morga, Mundaka, Murueta, Muxika, Nabarniz, Sukarrieta.

E.N.B BALMASEDA

San Severino, 14

946.800.690

balmaseda@bizkaia.eus

Abanto Zierbena, Alonsotegi, Artzentales, Balmaseda, Barakaldo, Galdames, Gordexola, Güeñes, Muskiz, Ortuella, Portugalete, Santurtzi, Sestao, Sopuerta, Valle de Trápaga-Trapagaran, Turtzioz, Zalla, Zierbena.

E.N.B IGORRE

Udaletxeko, behea

946.736.011

igorre@bizkaia.eus

Amorebieta-Etxano, Arakaldo, Arantzazu, Areatza, Arrankudiaga, Arrigorriaga, Artea, Basauri, Bedia, Dima, Etxebarri, Galdakao, Igorre, Lemoa, Urduña-Orduña, Orozko, Ubide, Ugao-Miraballes, Zaratamo, Zeanuri, Zeberio.

E.N.B DURANGO

Ezkurdi plaza, 2

946.810.082

durango@bizkaia.eus

Abadiño, Atxondo, Berriz, Durango, Elorrio, Garai, Iurreta, Izurtza, Mañaria, Otxandio, Zaldibar.

E.N.B MARKINA

Arretxinaga, 12

946.166.259

markina@bizkaia.eus

Amoroto, Aulesti, Berriatua, Etxebarria, Ermua, Gizaburuaga, Lekeitio, Mallabia, Markina-Xemein, Mendexa, Munitibar, Ondarroa.

www.gaztebizz.eus
94 406 80 00
Gaztebizzaren logotipoa

Baliozkotzea


© 2018 - Gaztebizz