Gaztebizz.eus helbideak cookie-ak erabiltzen ditu, bereak zein hirugarrenenak, zerbitzua hobetu eta nabigazio ohiturei buruzko informazio estatistikoa lortzeko. Nabigatzen jarraitzen baduzu haien erabilera onartzen duzula ondorioztatuko dugu. Informazio gehiago nahi izanez gero Cookie-en atala kontsulta ezazu.

Aldundiaren Logoa

Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia

GazteBizz

Gazte Bizz logoa

Honakoan zaude:

Itzuli

  GAZTE INFORMAZIOA

   BIDAIAK ETA IBILBIDEAK

Autoan bidaiatzea : Auto alokairua

ENPRESA HELBIDEA UDALERRIA TELEFONOA WEBGUNEA E-MAILA
A Rental Bº Santimami nº 35 Leioa 944270781 www.a-rental.es bilbao@a-rental.es
Alquibilbo General Eguía, 20 Bilbao 944412012
944411510
www.alquibilbo.com clientes@alquibilbo.com
Avis Aeropuerto Loiu Loiu 902110198 www.avis.es
Avis Doctor Areilza 34, Bilbao 944275760 www.avis.es
Beste Alde Barrio Arriandi, 12 Iurreta 618881242 www.bestealde.com bestealde@bestealde.com
Beste Alde María Díaz de Haro, 30 Bilbao 618881242 www.bestealde.com bestealde@bestealde.com
Europcar Aeropuerto Loiu Loiu 944710133 www.europcar.es
Europcar Licenciado Poza 56 Bilbao 944397860 www.europcar.es
Europcar Abando Renfe Bilbao 944239390 www.europcar.es
Etxeauto SL Grupo Nuevo Ategorri, 7 Erandio 944675035 www.alquiler-de-furgonetas-etxeauto.com etxeauto@etxeauto.com
Hertz Pio X, 2 Bilbao 944153677 www.hertz.com
Hertz Aeropuerto Loiu Loiu 944530931 www.hertz.com
National Atesa Aeropuerto Loiu Loiu 944533340 www.atesa.es
National Atesa Plaza Biribila 2 Bilbao 944234285 www.atesa.es
National Atesa Avda.Sabino Arana, 9 Bilbao 944423290
944423291
www.atesa.es
Pepecar Indautxu pl. Bilbao 944213458 www.pepecar.com bilbao.bdx@pepecar.com
QuickRent Pol. Ind. Murtazar, s/n Pabellón Nº 1 Bedia 946314518 www.quickrent.es bedia@quickrent.es
QuickRent Retuerto 44 Barakaldo 944863014 www.quickrent.es barakaldo@quickrent.es
QuickRent Makro Asua Erandio 944532603 www.quickrent.es makro@quickrent.es
QuickRent Ikea Megapark Barakaldo 672233782
672233781
www.quickrent.es megapark@cronorent.com
QuickRent Larrauri Kalea, 1 Bajo Derio 944545369 www.quickrent.es derio@quickrent.es
Record Urkiza, 4 Basauri 944249474 www.recordrent.com record@recordrent.com
Ruibal C/ VI Centenario, 7 Bajo Ermua

943176260
690022185

www.ruibalalquilerdevehiculos.com ruibal@ruibalalquilerdevehiculos.com
Sixt Zarandoa Kalea 5 Derio 902103469 www.sixt.es
Vidual C/ Irubide S/N, Pabellón 1-1 Galdakao 944571304 www.alquilarcoches.com info@alquimobil.com
Zubileta Auto Zubileta, 10 Barakaldo 944820576
620897138
www.zubiletaauto.com info@zubiletaauto.com

www.gaztebizz.eus
94 406 80 00
Gaztebizzaren logotipoa

Baliozkotzea


© 2018 - Gaztebizz